logo
Hexarob HOME


SERVİSLER

Savunma Sanayi

İleri teknoloji, robotik ve dijital dönüşüm tabanlı mühendislik çözüm ve sistemleriyle savunma sanayine yönelik yetenekli ürünler sunuyoruz.

Makine Sanayi

Makine üreticilerinin potansiyelini ve rekabet gücünü artıracak yüksek teknoloji, robotik ve dijital dönüşüm tabanlı mühendislik çözümleri ve üretim sistemleri sunmak.

Otomotiv Sanayi

Otomotiv ve Tier-1 sektörlerinin seri üretim ve proses bazlı ihtiyaçlarına yüksek kalite standartlarında robotik çözümler.

Demir Yolları Ve Vagon Sanayi

Paslanmaz, alüminyum ve çelik malzemelerden üretilen yolcu ve yük vagonu setlerinin gövde, boji ve şasi üretiminde standartlara uygun ileri teknoloji robotik çözümler.

Tarım Makinaları Sanayi

Tarım sektörünün ihtiyaçlarına özel metal üretimi, birleştirme, kaynak ve kesme gibi robotik proses çözümleri.

İnşaat Malzemeleri Sanayi

İnşaat sektöründe mekanik tabanlı makine ve bileşenlerin üretim süreçlerinde montaj, kaynak ve birleştirme teknolojilerine yönelik yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle hizmetinizdeyiz.

Bisiklet Sanayi

Alüminyum ve çelik bisiklet ekipmanlarına yönelik son teknolojilerle robotik çözümler.

Basınçlı Kaplar

Tam otomatik kaynak makinesi ve entegre sızdırmazlık test cihazı gibi basınçlı kaplar sektörüne özel, ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.

Genel Endüstri

Genel endüstri olarak bilinen sektörün seri üretim ve süreç bazlı ihtiyaçlarına yüksek standartlarda robotik çözümler sunuyoruz.Referanslar
)Bize Ulaşın